• Telefon: 0 (282) 263 59 53
  • E-mail: info@haciogluyapimarket.com
  • Çalışma Saatlerimiz: 08:30-19:00

Hakkımızda

Hakkımızda


Hacıoğlu Yapı Market, 2017 yılında Tekirdağ’da kurulmuştur. 450 m2 showroomuyla; mutfak,banyo, parke, duvar kağıdı, ankastre, kapı, fiber panel, doğal taş kaplama ve tamamlayıcı aksesuar ürünlerini teşhir ederek müşterilerine sunmaktadır.

Belirli ürün grupları için ana bayilik anlaşmaları yapılarak, diğer birçok markayla da, çözüm ortaklığına gidilmiştir. Güçlü bayi ağı içerisinde, yapı sektörüne yön veren; Çanakkale Seramik, Asmila Mutfak, Kaindl Parke, Saralli Kapı, Petek Banyo, Lanova Ankastre, System Aksesuar gibi saygın markalar yer almaktadır.

Ürün satışının yanı sıra, firmamız bünyesinde istihdam edilen uzman mimar kadrolar ve profesyonel ustalarla, uygulama taleplerine de cevap verilmektedir. Firmamız, kurumsal ve bireysel portföy memnuniyetini maksimum noktaya ulaştırarak; küçük veya büyük tüm hizmet taleplerine, kaliteli ürün yelpazesi ve donanımlı kadrosuyla cevap verebilen bir yapıda hareket etmeyi amaç edinmiştir.

‘’ Detaylara Takılın “ seslenişi ile hareket ederken, geleceğin değerlerini birlikte inşa etmek üzere, kurumsal ve bireysel müşteri portföyümüze hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.