30
Ağu

Tekirdağ Banyo

Tekirdağ Banyo

Tekirdağ Banyo birçok farklı ürün grubunu içinde barındıran, kişiye özel alanlardır. Banyolar bir bütün olarak ele alındığında; banyo  dolabı, banyo tezgahı, armatür, vitrifiye, duşa kabin, seramik, fayans ve banyo aksesuarı gibi ürünlerle değerlendirilebilir.

Banyolar tasarlanırken, kullanım amacı belli olduğundan dolayı, tasarıma eşlik eden en önemli detay, müşteri beğeni ve zevkleridir. Günümüz teknolojisinin de imkan vermesiyle, yüzlerce seramik, fayans, granit yüzeylere erişmek mümkün iken, bu durum diğer ürün grupları için de geçerli olabilmektedir.

Banyo dolabı, banyo aksesuarı, banyo vitrifiye ve armatür gurubu, ve duşa kabin gibi bir çok kategoride, çeşitli alternatifler arasından seçim yapmak mümkündür.

Banyo tadilatı ve banyo mimarisi hizmetlerini Tekirdağ’da almak isteyen müşteriler, beklenti ve taleplerini karşılamak amacıyla, farklı alternatifleri deneyebilmektedirler. Kimi müşteri banyosunu yenilemek için, çevresinde tanıdığı bir ustadan yardım isterken, kimi müşteriler, nalbur tabir edilen malzeme satıcılarından talepte bulunmaktadır. Fakat gerçek manada, beklentileri karşılamak adına, bir profesyonelden yardım alınması zaruridir.

Banyolar başlı başına sadece seramik, duşa kabin veya banyo dolabından oluşmamakta, bir çok ürün gurubunun detaylarına vakıf olunması gerekmektedir.Bu da bir uzmanlık gerektirmektedir. Banyo tadilatı veya dekorasyonu hizmeti alınırken, dikkat edilmesinde fayda olan ilk şey, hizmet talep edilen kişinin, daha önce ki referanslarıdır. Daha önce ortaya getirilen eserler, müşteri beklentilerinin ne çapta karşılanabileceğiyle alakalı önemli bir ip ucu verebilmektedir.

Siz de hayalinizdeki banyoya kavuşmak için Hacıoğlu Yapı Market Shoowroom’unu ziyaret edebilirsiniz.