30
Ağu

Tekirdağ Mutfak

Tekirdağ Mutfak

Yaşam alanlarının en önemli bölümlerinden birini oluşturan mutfaklar, gerek kullanım yönünden işlevselliği,  gerekse göz zevki olarak zerafeti yansıtmaları bakımından önem arz etmektedirler. Tekirdağ mutfak dolabı olarak akla ilk gelen firma olmamızı tesadüflere bağlamıyoruz.

Hizmet ağımızın genişliği, mutfak dolabı model ve renk alternatifleri, zamanında teslimat ve montaj sonrası garantilerle, müşterilerimizi memnun ediyor olmamız, bizi, aranan mutfak dolabı firması olmaya iten başlıca unsurlardır.

Mutfak dolaplarında model ve renk seçilirken önemli olan başlıca detaylar; kullanım şekli ve amacı ( ev, kafeterya, otel, restaurant, ofis v.b. ), ortamın hakim renk tonu, aydınlatma alternatifleri, seçilecek aksesuar detayları v.b. olarak sıralanabilir.

Diğer taraftan, kötü sürprizlerin önüne geçmek için, bir kaç ip ucu vermek gerekirse; müşterilerin en çok yanıldıkları konuların başında, hangi ürünü/hizmeti alacaklarını, önceden ön göremiyor olamamalarının yarattığı boşluğa cevap alamamaları gelmektedir.

Müşteriler, kendi hayallerinde ki mutfağı kafalarında tasarlayarak, bu mutfağın meydana getirilmesi için firma ya da usta arayışına girerler. Genelde bu süreç, zihinlerde canlanan mutfağın, karşı tarafa sözlü olarak ifade edilmesiyle netleştirilmeye çalışarak ilerler.

Bu da, kaçınılmaz olarak, sözlü ifade edilmeye çalışan hayallerin, imalata eksik ya da kusurlu olarak yansımasıyla sonuçlanır ki, bu durum müşterilerde, ciddi hayal kırıklığına sebep olmaktadır.

Tekirdağ Asmila mutfak ana bayii olarak, müşterilerimizin kötü sürprizlerle karşılaşmasını istemiyor, bu duruma sebep olabilecek tüm olumsuzlukları bertaraf ediyoruz. Mimar kadrolarımızın mutfak sunumlarından ücret almıyor, hangi mutfağı istediğinizi önceden bilerek, bu talep doğrultusunda mutfaklarınızın bitmiş halini çiziyoruz.

Tekirdağ mutfak dolabı hizmetimiz, merkez ilçe Süleymanpaşa’nın yanı sıra, Çorlu, Çerkezköy, Marmaraereğlisi, Saray, Muratlı, Hayrabolu, Malkara, Şarköy ilçelerini de kapsamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları dikkate alındığında,

Tekirdağ mutfak dolabı firmaları kategorisinde hizmet veren bir firma olarak, kurumsal değerleri ön planda tutmayı, öncelikli amaçlarımızdan biri olarak belirledik. Mutfaklar, sadece yemek pişirilen, soğutucularda yiyecek/içecek saklanan alanlar olarak değerlendirilemezler.

En güzel aile içi sohbetlerin yapıldığı, misafirlerin ağırlandığı, hatta kimi zaman çalışma amacına yönelik kullanılan, yaşam alanlarının en önemli bölümlerinden biri de mutfaklardır.

Siz de hayalinizdeki mutfağa kavuşmak için Hacıoğlu Yapı Market Shoowroom’unu ziyaret edebilirsiniz.